Menu Hledat
Košík je prázdný
Poradíme vám:
+ 420 461 722 585

KAŽDÝ POZEMEK MÁ POTENCIÁL

Atmosféru místa tvoří hra s různými výškovými úrovněmi, zákoutími s posezením, terasy, výhledy. Každý pozemek má ducha a dokáže být dotvořen k dokonalému výsledku. Nebojte se terén formovat a přeměnit jeho původní podobu. Vnímejte volnou krajinu v prostředí Vašeho bydliště, snažte se ji připodobnit, osázet místními rostlinami a stromy.
Využívejte přírodní materiály. Není horšího kontrastu než přírodní biotopové jezírko s posezením na bílých plastových židlích.

17406

MNOHO STAVEB JEDEN DESIGN

Čím a jak zahradu formovat? Opěrné zdi, zídky, ploty, dělící zdi, schodiště, terasy dokonce i bylinkové zahrady, vyvýšené truhlíky s užitkovou zahradou, to vše lze řešit z jednoho systému jako soubor staveb, které k sobě jednoznačně patří a jsou tak vizuálně provázány. Zahradní zdi budou mít jednotný řád, který zjemníte různorodou zelení.

17403

Stavějte postupně a hrajte si. Zahrada je živý organismus. Stavte postupně, mějte plán. Při výstavbě Vás mohou napadat nová řešení, což je přirozený proces. Zahradní zdi Stavoblock umožňují postupnou výstavbu, jelikož se skládají nasucho bez základů, malt a spárování. Stavba nevyžaduje žádné technologické přestávky. Zkrátka, pokud se Vám stavba "nepodaří" nebo ji budete chtít změnit, zeď snížit, systém skladby "á la Lego" Vám to umožní. Stejně tak skladba umožňuje zdi zvyšovat a postupně podle potřeby dostavovat.

17407

17405


Důležitý je dobrý pocit z výsledku. Odměnou Vám bude nejkrásnější soukromý prostor, část přírodní scenérie na čerstvém vzduchu, která patří pouze Vám.

Autor: Šárka

Kontaktujte nás