Menu Hledat
Košík je prázdný
Poradíme vám:
+ 420 461 722 585
Fasádní nájemníci neplatiči

Fasádní nájemníci neplatiči

21.02.2020 | Dům a fasáda

Rozhodnete se zainvestovat a změnit fasádu domu. Akci předchází dlouhé debaty, schůze společenství, výběry materiálů a stavebních firem, nabídky, financování, vyřizování dotací. Když už běžíte v cílové rovince a realizace se blíží, zjistíte, že nejste sami, koho se rekonstrukce fasády dotkne. Vaše rozhořčení posílá ještě fakt, že jsou nájemníci "neplatiči" zrovna na zimní dovolené v teplých krajích. 

Chalupa jako šperk

Chalupa jako šperk

29.10.2019 | Dům a fasáda

Venkovské stavby získávají na oblibě díky svému charakteristickému rázu. S dokonalou citlivostí k rekonstrukci a zachování tradičních prvků je často klasický venkovský dům hodnotnějším skvostem než kdejaká satelitní novostavba.

Fasáda je kůží domu

Fasáda je kůží domu

25.09.2019 | Dům a fasáda

Už malé dítě ví, že vše živé dýchá. Je to přirozená schopnost. Zázrak. V posledních letech ale oživujeme i neživé věci. Kdo za tím stojí? Příroda? Nikoli. Dýchající sedačky, bundy, boty, cihly, fasáda, dokonce i hygienické potřeby.

 

Cenová nabídka fasády

Cenová nabídka fasády

13.08.2019 | Dům a fasáda

Každý jsme se s tím setkali. V dnešní době přesyceného trhu, nabídek ze všech možných odvětví, firmy usilují o svůj díl koláče.

Proměny fasád

Proměny fasád

30.07.2019 | Dům a fasáda

Nedávno jsem viděla na Facebooku dokonalou proměnu "fasády". Přirozená krása byla uschována pod nánosy nepadnoucího tvrdého líčení. Ano, nemluvím o přeměně domu, ale image.
K odhalení kouzla proměňované paní byl ovšem zapotřebí cit šikovné vizážistky. Dokázala najít a vyzdvihnout skryté přednosti. 

Kontaktujte nás