Menu Hledat
Košík je prázdný
Poradíme vám:
+ 420 461 722 585
To je ryze estetický pohled z laického hlediska. Po 10-15 letech obyčejná akrylátová fasáda vyžaduje další údržbu a další peníze na opravu. Slyšeli jste ale o možnosti, kdy si pořídíte materiál, který ušetří část nákladů na provoz domu a tím se po čase splatí?

"Nejsem tak bohatý abych si mohl kupovat levné věci." Každý to známe, ale nechováme se tak. U fasád to platí dvojnásob. Netvrdím, že je nutné pořizovat mramorový obklad z Carrary nebo budovat atomový kryt posetý ze všech stran solárními panely. Když se rozumně zainvestuje do fasády s dlouhou životností, která navíc důkladně izoluje, máte zaděláno na celkem slušný přivýdělek. Samozřejmě za předpokladu, že vám neprofukuje okny a střechou. I zde doporučuji vybírat ověřené výrobce. Sáhněte hlouběji do kapsy, dovolte si lepší zboží, protože po čase vás vyjde levněji než opakované opravy a údržba za to původně levné. 

Graficky a názorněji: 

20197

Zhodnocení díky nové fasádě je 3,6 %. Napište mi, která z českých bank vám v této výši zhodnotí úspory? Setkali jsme se i s 50% úsporou za energie, což přináší návratnost již za 13 let se zhodnocením 6%. Třináct topných sezon a potom fasáda už jen vydělává. 

20194

Zajímavé je porovnání např. s pořízením auta. Kde už samotná koupě rapidně sníží tržní hodnotu pořizované věci. Proto doporučuji - zamyslete se před pořizováním věcí, zda vás svými vlastnosti mohou zajistit pasivní příjem do budoucna. Je to velmi příjemný bonus.

Křivinka Zd.

Chcete více informací?

Zavolejte nám, navštivte nás nebo vyplňte formulář a my vám v nejbližší době odpovíme.

Napište nám

Zavolejte nám +420 461 722 585
Navštivte nás Lezník 133, 572 01 Polička
Kontaktujte nás